antalya hamam sauna

Kurumsal bir çizgi ile yönettiğimiz Kristal SPA. olarak Antalya'ya hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Biliyoruz ki Temizlik, Rahatlık ve Güven sizler kadar bizim için de önemli. Bu sebeple eşinizle, çocuğunuzla rahatlıkla gelebileceğiniz bir ortamdır. 

HAMAM - SAUNA - KESE - KÖPÜK - 1 SAAT MASAJ - İÇECEK İKRAMI HEPSİ 250 TL

antalya spa antalya masaj salonları  hamamları saunalar

HAMAM

01

Kese ve köpük uygulamalarını içeren geleneksel Türk Hamamı terapisine katılmak ister misiniz? Türk Hamamı Terapisi Geleneksel uygulamalar ile kese ve köpük masajı içeren bakım yöntemidir. Tüm oturma alanları, göbek taşı ve duvarlar ısıtmalıdır. Sıcaklık 55 dereceye kadar ulaşır. Kese ile ölü hücrelerden arınan cildiniz ardından yapılan köpük masajı ile rahatlar.

antalya sauna

02

SAUNA

Derideki kılcal damarları genişletir ve kan basıncınızı dengeler. Vücut ısınız 1-2 derece artarak mikrop ve virüslere karşı savunma sisteminizi güçlendirir Hasta iken veya olmak üzereyken sauna ilaç vazifesi görecektir. Spor aktiviteleri sonrası sauna, yorgunluğunuzu atacağınız en uygun yerdir. Profesyonel sporcuların hepsinin çalışma takviminde sauna seansları ayrı bir yer tutar. Damarlarınızı genişleterek, yorgunluğa sebep olan laktik asitin kaslar arasından atımını kolaylaştırır.

BUHAR ODASI

03

Bakımı sonrası, kaslardaki ağrı ve sızılar azalır, cilt derinlemesine temizlenir ve ihtiyaç duyduğu nemi tekrar kazanır. Bakım sonrası kendinizi yenilenmiş, tazelenmiş ve yeni doğmuş gibi hissedeceksiniz…

konyaaltı masaj salonları

KESE

04

500 yıla yakın geçmişi olan Türk hamamında göbek taşı üzerinde özel ipekten kese ile ölü derinin atılması ve gözeneklerin açlması için yapılan genel vücut bakımıdır.

Bath Salts
antalya hamamları masaj salonları

MASAJ

05

Masaj derinin, kasların, iç organları, dolaşım sisteminin mekanik yada sinirsel yol ile tedavi amaçlı uyarılmasıdır. Çeşitli darbeler ve ovmalar ile bölgesel kan dolaşımını arttırma, dokuya daha fazla kan ulaşmasını sağlama yöntemidir.

Spa ve Sağlıklı Yaşam

06

KÖPÜK MASAJI

Masajdan sonra özel lif ve sabunla vücut masaj yağından arındırılır, temizlenir ve köpükle rahatlatma ve dinlendirmeye yönelik masaj yapılır.